O NAS
   Powrót do strony głownej

Punkt przedszkolny jest alternatywną formą wychowania przedszkolnego, wprowadzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w styczniu 2008 roku. Działamy na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 10 stycznia 2008 w sprawie rodzajów innych form wychowania przedszkolnego, warunków tworzenia i organizowania tych form oraz sposobu ich działania.

KRASNALKOWO jako punkt przedszkolny zostało wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Gminę Brwinów pod numerem 3/2009.

Od przedszkola różnimy się tym, że jest u nas kameralnie i domowo. Jedna grupa (mieszana wiekowo) liczy 20 dzieci. Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 - 5 lat.
Poza tym, tak samo jak przedszkola publiczne i niepubliczne, realizujemy program dydaktyczny zatwierdzony przez MEN, a nadzór pedagogiczny sprawuje Kuratorium tak jak nad innymi placówkami wpisanymi do rejestru placówek oświatowych.

Bezpieczeństwo dzieci zapewnia nadzór Państwowej Straży Pożarnej i Sanepidu.

Zajmujemy 75 metrowy parter domu położonego przy cichej i spokojnej uliczce. Za domem znajduje się ogród z placem zabaw.

Powrót do strony głównej

Słowa kluczowe strony: Niepubliczny Punkt Przedszkolny: KRASNALKOWO - przedszkole Brwinów, przedszkole Milanówek, przedszkole Podkowa Leśna, przedszkole prywatne Brwinów, przedszkole prywatne Milanówek, przedszkole prywatne Podkowa Leśna